بسته‌های پیشنهادی

سویيچ‌لند می‌تواند راهنمای انتخاب و خريد شما برای کنترل تمام لمسی، اتوماسيون و هوشمندسازی خانه‌‌تان باشد. در اين بخش از سايت، چهار بسته‌ی متفاوت با توجه به معيارهای «بودجه‌ی لازم، ميزان هوش‌مندی، قابليت توسعه، درجه‌ی آسايش» معرفی و با هم مقايسه می‌شوند. اين بسته‌ها با فرض اين که خانه‌ شما مساحتی در حدود ۹۰ مترمربع دارد و شامل بخش‌های مختلف راهرو، سالن نشیمن، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی، دو اتاق خواب است. بر اين اساس، نياز خود را ارزيابی کنيد تا بتوانيد بسته‌ای را که مناسب شماست، انتخاب کنيد.

تنها يک اشاره!

يک پيشنهاد مناسب: کليدهای لمسی نستک با پنل کريستالی مدرن و زيبا

کنترل از راه دور

يک پيشنهاد بهتر: همان کليد لمسی نستک که مجهز به ريموت کنترل است.

مرکز کنترل

هاب برودلينک با مديريت متمرکز کليدها و قابل پشتیبانی با برنامه‌ی کاربردی هوشمند

صدای خوب تو!

يک پيشنهاد متفاوت: با آمازون الکسا حرف بزنيد و بخواهيد که کليدها را کنترل کند

بسته‌ اکونومی

اين بسته يک پيشنهاد اقتصادی مناسب است که با انتخاب و اجرای آن کليدهای لمسی نستک را با پنل کريستالی و ضد خش جایگزين کليدهای مکانيکی معمولی می‌کنيد. با انتخاب اين بسته و امکان انتخاب رنگ پنل کليدها طراحی خانه‌تان زيبا و مدرن می‌شود.

بسته دو ستاره

با انتخاب و پياده‌سازی راه حل پيش‌نهادی اين بسته نسبت به بسته‌ی اکونومی کمی بيش‌تر خرج می‌کنيد، اما هر يک از کليدهای لمسی شما مجهز به گيرنده‌ی راديويی خواهد بود که با يک ريموت کنترلر می‌توان آن‌ها را خاموش و روشن کرد. پس، نه تنها طراحی خانه‌تان زيبا و مدرن می‌شود که آسان‌تر کليدها را کنترل خواهيد کرد.

بسته‌ی هوشمند

هوشمندی واقعی در عمل يعنی بسته‌ی دو ستاره به علاوه‌ کنترل‌کننده‌ی مرکزی برودلينک. با هاب برودلينک نه تنها امکان کنترل يکپارچه‌ی کليدها در خانه ممکن می‌شود، بلکه با نصب برنامه‌ی کاربردی مخصوص آن بر موبايل و تبلت می‌توان فعاليت‌ها را زمان‌بندی کرد تا کارهای کنترلی به صورت خودکار انجام شوند و علاوه بر آن، از هر جای خارج از محل نصب کليدها هم بتوان آن‌ها را خاموش و روشن کرد. هم‌چنين، با استفاده از اين ابزار قابليت‌های مديريت سيستم امنيتی و کنترل دما نيز فراهم می‌شود. گسترش امکانات و آسايش بيش‌تری که اين راه حل به ارمغان می‌آورد، به هزينه‌ی بالاترش می‌ارزد.

بسته‌ لوکس

دوست نداريد همين‌طور که حرف می‌زنيد به وسايل هوشمند خانه‌تان فرمان بدهيد که خاموش و روشن شوند؟ مگر می‌شود؟ کافی‌ست به دستيار صوتی آمازون الکسا فکر کنيد. اين دستيار صوتی واسطه‌ شما و تمام سخت‌افزارهايی می‌شود که برای هوشمندسازی خانه‌تان به کار برده‌ايد. الکسا فرمان شما را می‌شنود و به موازات برنامه‌ی کاربردی هوشمند به مديريت کارهای کنترلی می‌پردازد. انتخاب بسته‌ی لوکس يعنی راه حلی هوشمند با تمام امکاناتی که در خدمت زيبايی طراحی مدرن خانه و آسايش همه‌جوره‌ی شما قرار می‌گيرد. در اين بسته حتی پيش‌بينی شده تا بتوان پرده‌های اتاق را هم به صورت خودکار باز و بسته کرد.

بسته‌ی اکونومی
تنها يک اشاره!

بودجه‌ی لازم
میزان هوشمندی
توسعه یافتگی
درجه آسایش

بسته‌ی دو ستاره
کنترل از راه دور

بودجه‌ی لازم
میزان هوشمندی
توسعه یافتگی
درجه آسایش

بسته‌ هوشمند
مرکز کنترل

بودجه‌ی لازم
میزان هوشمندی
توسعه یافتگی
درجه آسایش

بسته‌ی لوکس
همه چيز و صدای خوب تو!

بودجه‌ی لازم
میزان هوشمندی
توسعه یافتگی
درجه آسایش

۰۹۱۹۷۷۶۷۶۳۸+ / ۰۲۱۲۶۷۱۱۵۲۱

بسته‌های پيشنهادی دقيقا آن چه را شما می‌خواهيد، در اختيارتان نمی‌گذارد؟ خوب، نزديک‌ترين و مطلوب‌ترين بسته را انتخاب کنيد و هر چه را کم‌تر يا بيش‌تر می‌خواهيد، به ما اطلاع بدهيد. می‌توانيد سفارش نهايی خود را به طور اختصاصی از سوئيچ‌لند درخواست کنيد.

فهرست